Häsyn pm-Sisulisämaastot				25.5.2006
Hämeenlinnan Tarmo					Hämeenlinna
TULOKSET          (seurapisteet korjattu 29.05.)
P09    650 m
  1. Urho Kujanpää            1997 TampPy               2.36
  2. Olli Haavisto                 NokU                 2.36
  3. Niki Raiskio                  IkaalU               2.40
  4. Erkki Klemelä            1998 UrjU                 2.40
  5. Salomo Ojala             1997 TampPy               2.40
  6. Tommi Kinnunen           1998 KangU                2.40
  7. Miro Bergius             1997 TampPy               2.45
  8. Antti Tainio                  PälkLu               2.45
  9. Pekka Koskinen           1997 ValkHa               2.45
 10. Manu Inkinen                  RuovPi               2.49
 11. Dani Molin               1997 ViialV               2.50
 12. Niklas Saha              1997 UrjU                 2.50
 13. Sakari Hyöki             1998 ValkHa               2.52
 13. Antero Ahvenjärvi             RuovPi               2.52
 15. Aaron Lehmus             1997 UrjU                 2.54
 16. Niko Hartikainen              ViialV               2.54
 17. Ville Palomäki           1997 Tamp38               2.54
 18. Niilo Mäntylä            1998 ValkHa               2.54
 19. Axel Vilpas              1998 ValkHa               2.54
 20. Atte Vihtiälä            1997 KangU                2.57
 21. Aarne Kulju                   RuovPi               3.02
 22. Sauli Lappalainen        1997 KangU                3.07
 23. Benjamin Heinonen             KangU                3.10
 24. Roni Molin               1998 ViialV               3.12
 25. Juuso Petäjäsuo               LempKi               3.19
 26. Eetu Viitanen                 Tamp38               3.22
 27. Verneri Suomela          1999 TampPy               3.25
 28. Justin Oneyoma                Tamp38               3.25
 29. Tuomas Talvitie          1997 Tamp38               3.26
 30. Simeon Seitz             1998 Tamp38               4.00
 31. Pauli Seppänen           1998 ValkHa               4.22
P09    650 m joukkuekilpailu
  1. Tampereen Pyrintö                               13
  2. Urjalan Urheilijat                              31
  3. Valkeakosken Haka                               40
  4. Ruoveden Pirkat                                 44
  5. Kangasalan Urheilijat -68                       48
  6. Viialan Valtti                                  51
  7. Tampereen Urheilijat -38                        71
P10 1230 m
  1. Henri Kangasniemi        1996 IkaalU               4.41
  2. Valtteri Ojanen               ValkHa               4.56
  3. Miro Ruokonen                 ForsSa               4.58
  4. Petteri Heinonen         1996 KangU                5.00
  5. Lauri Koskensalo         1996 LempKi               5.02
  6. Ville Lehtinen           1996 TampPy               5.06
  7. Vili Nevalainen               KangKi               5.12
  8. Sami Matikainen          1996 TampPy               5.18
  9. Santeri Siren            1996 TampPy               5.21
 10. Aleksi Saarilahti        1996 RuovPi               5.22
 11. Lauri Hyöki              1996 ValkHa               5.25
 12. Topias Koukkula          1996 KangU                5.26
 13. Carlo Kupila                  HumppY               5.27
 14. Niko Suomalainen              RuovPi               5.29
 15. Olli Herkman                  KangU                5.30
 16. Into Piippo                   LempKi               5.31
 17. Tomi Ylinen                   IkaalU               5.35
 18. Joona Veckman            1996 PälkLu               5.35
 19. Eerik Sappinen           1996 ValkHa               5.36
 20. Santeri Rajasalo              IkaalU               6.08
 21. Henri-Jussi Kurvinen     1996 ViialV               6.17
 22. Joonas Toivonen          1996 HämTa                6.58
 23. Bao Nquen                     Tamp38               7.28
P10 1230 m joukkuekilpailu
  1. Tampereen Pyrintö                               23
  2. Kangasalan Urheilijat -68                       31
  3. Valkeakosken Haka                               32
  4. Ikaalisten Urheilijat                           38
P11 1230 m
  1. Arttu Hiltunen           1995 ValkHa               4.42
  2. Dani Hämäläinen          1995 TampPy               4.49
  3. Olli Erkkilä                  TampPy               4.52
  4. Mikko Kulju              1995 RuovPi               4.53
  5. Leevi Nikunoja           1995 Tamp38               4.54
  6. Aleksi Lahti                  ForsSa               4.55
  7. Akseli Vuorinen               ValkKP               4.57
  8. Ville Mäkinen                 RuovPi               4.58
  9. Mikael Rantanen          1995 Tamp38               5.01
 10. Frans Kujanpää           1995 TampPy               5.04
 11. Martti Järvi             1995 LempKi               5.05
 12. Aatu Ahomäki                  RuovPi               5.09
 13. Eero Karema              1995 KylmVe               5.17
 14. Santeri Hakala                IkaalU               5.19
 15. Valtteri Heikkonen            ForsSa               5.22
 16. Paavo Viljanen           1995 NokU                 5.22
 17. Waltteri Myötyri         1995 NokU                 5.22
 18. Andreas Teikari          1995 Tamp38               5.25
 19. Miko Siren               1995 Tamp38               5.27
 20. Samuli Samuelsson        1995 IkaalU               5.28
 21. Veli-Pekka Saxen         1995 IkaalU               5.36
 22. Sakari Polo                   ForsSa               5.39
 23. Markus Kyrölä            1995 LempKi               5.42
 24. Lassi Ruonavaara         1995 LempKi               5.44
 25. Tuoma Söyrinki           1995 TampPy               5.48
 26. Joni Syrjälä             1995 Tamp38               5.53
 27. Joonas Oksanen           1995 TampPy               5.59
 28. Jani Viljakka            1995 ValkHa               6.06
 29. Lauri Suomela            1995 TampPy               6.12
 30. Joni Kurri                    IkaalU               6.18
 31. Arttu Ylinen             1995 UrjU                 6.46
 32. Vu Nquen                      Tamp38               6.49
P11 1230 m joukkuekilpailu
  1. Tampereen Pyrintö                               15
  2. Ruoveden Pirkat                                 24
  3. Tampereen Urheilijat -38                        32
  4. Forssan Salama                                  43
  5. Ikaalisten Urheilijat                           55
  6. Lempäälän Kisa                                  58
  7. Tampereen Urheilijat -38                        77
  8. Tampereen Pyrintö                               81
P12 1870 m
  1. Antti Heikkinen          1994 NokU                 7.57
  2. Ville Koskela            1994 HämTa                7.57
  3. Jesse Vaali              1994 VirtU                8.06
  4. Jesper Ahlgren                HämTa                8.13
  5. Samuli Sievi-Korte       1994 ViialV               8.16
  6. Oskari Majara            1994 PälkLu               8.19
  7. Jussi-Elmeri Halme            TampPy               8.20
  8. Joona Puheloinen         1994 ValkHa               8.30
  9. Teemu Matikainen         1994 TampPy               8.37
 10. Antti Ylinen             1994 UrjU                 8.40
 11. Benjamin Koivuniemi      1994 HämTa                8.42
 12. Pauli Ahonen                  RuovPi               8.56
 13. Aleksi Ylä-Mononen       1994 VirtU                9.09
 14. Tommi Vähä-Eskeli             IkaalU               9.14
 15. Aleksi Jokinen           1994 TampPy               9.20
 16. Aleksi Haukijärvi             RuovPi               9.43
 17. Otto Ahlfors             1994 IkaalU               9.55
 18. Santeri Haapasalo             IkaalU              10.02
 19. Matti Pöytäniemi              RuovPi              10.08
 20. Benjamin Kinnarinen      1994 Tamp38              10.14
 21. Juuso Marttila                IkaalU              10.17
 22. Eetu Lähteenmäki              IkaalU              10.25
 23. Samuel Seitz             1994 Tamp38              11.13
P12 1870 m joukkuekilpailu
  1. Hämeenlinnan Tarmo                              17
  2. Tampereen Pyrintö                               31
  3. Ruoveden Pirkat                                 47
  4. Ikaalisten Urheilijat                           49
P13 1870 m
  1. Mikko Similä             1993 ToiVau               7.41
  2. Henry Raukko             1993 VilpTä               7.45
  3. Jussi Mäkinen            1993 ForsSa               8.01
  4. Eppu Yliruusi            1993 TampPy               8.03
  5. Leevi Eteläniemi              VirtU                8.07
  6. Antti-Ville Saxen        1993 IkaalU               8.08
  7. Veikko Rintala           1993 NokU                 8.09
  8. Riku Lindstedt                TampPy               8.09
  9. Miika Rantanen           1993 Tamp38               8.13
 10. Esko Kulju               1993 RuovPi               8.21
 11. Eemeli Haataja                LuopLu               8.23
 12. Olli Pere                1993 NokU                 8.24
 13. Jaakko Lehtilä           1993 TampPy               8.25
 14. Onni Pulkkinen           1993 RuovPi               8.34
 15. Erkki Karema             1993 KylmVe               8.35
 16. Jussi-Pekka Laaksonen         ForsSa               8.53
 17. Jari Sourala                  IkaalU               9.02
 18. Mikael Leppänen          1993 VirtU                9.23
 19. Ropert Hämäläinen        1993 Tamp38               9.27
 20. Petri Viljamaa           1992 VirtU                9.31
 21. Jouni Lehtinen           1993 Tamp38               9.32
 22. Aleksi Toivonen          1993 HämTa               10.12
 23. Joni Saikanmäki          1993 Tamp38              11.24
P13 1870 m joukkuekilpailu
  1. Tampereen Pyrintö                               25
  2. Virtain Urheilijat                              43
  3. Tampereen Urheilijat -38                        49
P14 2700 m
  1. Martti Siikaluoma        1992 KangKi               9.55
  2. Jori Kare                1992 ForsSa              10.12
  3. Jarno Nieminen           1992 LempKi              10.23
  4. Heikki Naskali           1992 NokU                10.31
  5. Anton Rinta-Jouppi            TampPy              10.36
  6. Aleksi Ojala             1992 UrjU                10.50
  7. Jonne Moisio             1992 ToiVau              10.55
  8. Aregaw Kujansuu               Tamp38              11.02
  9. Miika Arvola                  TampPy              11.04
 10. Juuso Tähtinen                ForsSa              11.23
 11. Antti Härkönen           1992 KangU               11.34
 12. Riku Heinonen            1992 KangU               11.35
 13. Arttu-Ville Salminen          ViialV              11.38
 14. Jaakko Laakso                 TampPy              11.48
 15. Jaakko Vähäkangas        1992 HämTa               12.08
 16. Aleksi Setälä            1992 VesilV              12.51
 17. Mikael Jokinen           1992 NokU                12.56
 18. Aleksi Talvitie          1992 Tamp38              13.04
 19. Ilmari Lehtonen          1992 NokU                13.26
 20. Theo Heikkilä            1990 Tamp38              14.28
 21. Juho Hämäläinen          1992 HämTa               15.06
P14 2700 m joukkuekilpailu
  1. Tampereen Pyrintö                               28
  2. Nokian Urheilijat                               40
  3. Tampereen Urheilijat -38                        46
P15 2700 m
  1. Niko Raiskio                  IkaalU              10.10
  2. Mikael Ventus            1991 Tamp38              10.27
  3. Petteri Hietanen              NokU                10.37
  4. Aapo Maijanen            1991 Tamp38              11.12
  5. Matias Peltoniemi             IkaalU              11.30
  6. Tuomas Ranua             1991 Tamp38              11.32
  7. Timm Heikkilä            1991 Tamp38              12.55
  8. Toni Sippola             1991 IkaalU              18.14
P15 2700 m joukkuekilpailu
  1. Tampereen Urheilijat -38                        12
  2. Ikaalisten Urheilijat                           14
T09    650 m
  1. Ellinoora Myötyri        1997 NokU                 2.35
  2. Josefiina Kähönen        1997 TampPy               2.39
  3. Vilma Kivistö            1997 TampPy               2.49
  4. Essi Holkonen                 RuovPi               2.50
  5. Aino Pylvänen            1997 RuovPi               2.52
  6. Anna Majala                   RuovPi               2.55
  7. Sini Raukko                   VilpTä               2.56
  8. Sofia Niinimäki               IkaalU               2.58
  9. Suvi Vehmaanperä              RuovPi               3.00
 10. Ida Tarko                1998 TampPy               3.01
 11. Anniina Halonen          1998 ValkHa               3.04
 12. Jessica Kosonen          1997 TampPy               3.05
 13. Ella Kero                1997 ToiVau               3.07
 14. Tiina Similä                  ToiVau               3.08
 15. Alisa Härkälä                 LuopLu               3.10
 16. Netta Nikkanen           1998 HämTa                3.11
 17. Aino Koskinen            1998 TampPy               3.12
 18. Mette Mattila                 ToiVau               3.13
 19. Johanna Luhtalampi       1998 TampPy               3.14
 20. Henni Isaksson                ForsSa               3.15
 21. Emmi Harju               1997 ValkHa               3.16
 22. Karoliina Hakala         1999 Tamp38               3.17
 23. Katariina Hakala         1997 Tamp38               3.18
 24. Heidi Kangasniemi             IkaalU               3.19
 25. Thu Nquen                     Tamp38               3.20
 26. Tho Nquen                     Tamp38               3.21
 27. Claudia Kinnarinen       1998 Tamp38               3.22
 28. Amanda Teuho                  IkaalU               3.23
 29. Denise Oneyoma           1997 Tamp38               3.24
 30. Anniina Setälä           1997 VesilV               3.24
 31. Onerva Oksman            1997 TampPy               3.25
 32. Salla Rajasalo                IkaalU               3.26
 33. Reetta Hakala            1997 VesilV               3.27
 34. Anni Rekola              1998 HämTa                3.28
 35. Salla Pere               1998 NokU                 3.29
 36. Jenna Oksanen            1997 TampPy               3.30
 37. Pipsa Hakala             1997 VesilV               3.33
 38. Maria Laitila                 LempKi               3.36
 39. Johanna Liimatainen      1997 TampPy               3.40
 40. Jenni Viljakka           1997 ValkHa               3.42
 41. Sini Vehmaanperä              RuovPi               3.43
 42. Vanamo Kupila                 HumppY               3.45
 43. Anette Nuora             1997 ToiVau               3.50
T09    650 m joukkuekilpailu
  1. Ruoveden Pirkat                                 15
  2. Tampereen Pyrintö                               15
  3. Toijalan Vauhti                                 45
  4. Tampereen Pyrintö                               48
  5. Ikaalisten Urheilijat                           60
  6. Tampereen Urheilijat -38                        70
  7. Valkeakosken Haka                               72
  8. Tampereen Urheilijat -38                        82
  9. Vesilahden Visa                                100
 10. Tampereen Pyrintö                              106
T10 1230 m
  1. Eliisa Räsänen           1996 TampPy               5.00
  2. Annukka Paloniemi             VesilV               5.10
  3. Fanni Pylvänen           1996 RuovPi               5.17
  4. Anniina Vuorinen              ValkKP               5.24
  5. Marika Järvelä           1996 TampPy               5.26
  6. Oona Honkamaa            1996 IkaalU               5.28
  7. Janica Seppälä           1996 ValkHa               5.30
  8. Veera Laakso             1996 ToiVau               5.31
  9. Anniina Raatala          1996 KangU                5.33
 10. Heidi Haanpää                 VesilV               5.33
 11. Sarianne Moisio          1996 ToiVau               5.39
 12. Henriikka Hiilloskorpi   1996 TampPy               5.41
 13. Birgitta Ots             1996 Tamp38               5.44
 14. Annika Hakkarainen       1996 RuovPi               5.50
 15. Annika Immonen           1996 ToiVau               5.55
 16. Susanna Saari            1996 KangU                5.57
 17. Laura Kuismanen          1996 KangU                5.58
 18. Miranda Uusi-Kämppä      1996 HumppY               6.00
 19. Lotta Pere               1996 NokU                 6.01
 20. Saana Ahonen             1996 RuovPi               6.03
 21. Paula Kilponen           1996 ForsSa               6.13
 22. Emmi Isaksson            1996 ForsSa               6.18
 23. Emilia Joensuu                Tamp38               6.56
 24. Noora Hagman             1996 TampPy               7.02
 25. Kanerva Kupila                HumppY               7.08
 26. Jenna Henrikson               LuopLu               7.10
 27. Sissi Seitz              1996 Tamp38               7.28
 28. Pauliina Pajala               Tamp38               7.49
 29. Roosa Holm               1996 Tamp38               8.02
T10 1230 m joukkuekilpailu
  1. Tampereen Pyrintö                               18
  2. Toijalan Vauhti                                 34
  3. Ruoveden Pirkat                                 37
  4. Kangasalan Urheilijat -68                       42
  5. Tampereen Urheilijat -38                        63
T11 1230 m
  1. Vera Suihko              1995 TampPy               5.01
  2. Vilma Pylvänen           1995 RuovPi               5.07
  3. Nea Nikkanen             1995 HämTa                5.09
  4. Tia Suotunen             1995 LempKi               5.12
  5. Saara Pylvänen           1995 RuovPi               5.14
  6. Venla Viitala            1995 LempKi               5.19
  7. Anni Suokas              1995 HämTa                5.20
  8. Jessika Hakamäki         1995 ForsSa               5.27
  9. Reetta Hurske            1995 TampPy               5.30
 10. Henna Hagman             1995 TampPy               5.32
 11. Rita Turpeinen           1995 LempKi               5.37
 12. Fanny Piuva              1995 Tamp38               5.38
 13. Anniina Raukko           1995 VilpTä               5.39
 14. Sanna Pentikäinen             IkaalU               5.40
 15. Lirika Sadiku                 RuovPi               5.40
 16. Vilma Ahola              1995 ValkHa               5.48
 17. Lotta Selkee             1995 RuovPi               5.50
 18. Jasmin Bergius           1995 TampPy               5.53
 19. Niina Jyränen            1995 ValkHa               5.56
 20. Jutta Ylitalo            1995 HämTa                5.57
 21. Siiri Ijäs               1995 HämTa                5.59
 22. Suvi Lahtonen            1995 ForsSa               6.01
 23. Anu Vakkuri              1995 Tamp38               6.07
 24. Emilia Hahne             1995 Tamp38               6.12
 25. Pauliina Pulkki               LuopLu               6.22
 26. Janika Hakamäki               ForsSa               6.24
 27. Reija Raekangas          1995 Tamp38               6.29
 28. Katariina Toivonen       1995 HämTa                6.37
T11 1230 m joukkuekilpailu
  1. Tampereen Pyrintö                               20
  2. Lempäälän Kisa                                  21
  3. Ruoveden Pirkat                                 22
  4. Hämeenlinnan Tarmo                              30
  5. Forssan Salama                                  56
  6. Tampereen Urheilijat -38                        59
T12 1870 m
  1. Ella Räsänen             1994 TampPy               8.14
  2. Sara Rinne               1994 TampPy               8.16
  3. Sara Teperi                   ForsSa               8.22
  4. Maria Mattila            1994 ToiVau               8.29
  5. Eerika Ojanen            1994 ValkHa               8.41
  6. Karita Liljeroos         1994 Tamp38               8.46
  7. Oona Raivio              1994 Tamp38               8.48
  8. Laura Tuomola            1994 LempKi               9.03
  9. Saana Salonen            1994 IkaalU               9.04
 10. Johanna Viitanen         1994 RuovPi               9.06
 11. Sanna Krekula            1994 KangKi               9.07
 12. Essi Tervala             1994 NokU                 9.15
 13. Emilia Vasankari         1994 HämTa                9.16
 14. Minea Laporcherie        1994 Tamp38               9.19
 15. Rosa Hämäläinen          1994 Tamp38               9.21
 16. Jonna Seppälä            1994 ValkHa               9.25
 17. Oona Vormisto            1994 TampPy               9.32
 18. Fanny Tarko              1994 TampPy               9.34
 19. Henna Ahonen                  RuovPi               9.37
 20. Sanni Isaksson           1994 ForsSa               9.52
 21. Jenna Petäjäsuo               LempKi              10.13
 22. Jessi Raivio                  RuovPi              10.16
 23. Leena Lunden                  RuovPi              10.19
 24. Erika Tasanen            1994 TampPy              10.22
 25. Suvi Ojala               1994 TampPy              10.37
 26. Iiris Suomela            1994 TampPy              10.38
 27. Essi Jalanto             1994 Tamp38              11.12
 28. Outi Sippola                  IkaalU              11.23
T12 1870 m joukkuekilpailu
  1. Tampereen Pyrintö                               20
  2. Tampereen Urheilijat -38                        27
  3. Ruoveden Pirkat                                 51
  4. Tampereen Pyrintö                               67
T13 1870 m
  1. Emilia Koskensalo        1993 TampPy               8.12
  2. Saara Mäkinen                 RuovPi               8.19
  3. Emma Lehtonen                 RuovPi               8.24
  4. Outi Ranua               1993 Tamp38               8.30
  5. Miina Viljanen           1993 NokU                 8.37
  6. Milka Pakarinen          1993 Tamp38               8.48
  7. Jenny Koskinen           1993 TampPy               8.50
  8. Tiina Paloniemi          1993 VesilV               8.51
  9. Pauliina Markoff         1993 ValkHa               8.51
 10. Karoliina Wehkamp        1993 Tamp38               8.54
 11. Elisa Oksanen            1993 TampPy               9.03
 12. Sonja Saavalainen             IkaalU               9.06
 13. Nelli Nikunoja           1993 Tamp38               9.08
 14. Enni Hakola                   RuovPi               9.12
 15. Sara Lähteenmäki              IkaalU               9.16
 16. Anniina Ojanen           1993 ValkHa               9.27
 17. Anette Tamminen          1993 TampPy               9.29
 18. Marika Huhtasalo              IkaalU               9.43
 19. Riina Nummi              1993 Tamp38               9.45
 20. Laura Teikari            1993 Tamp38              10.19
T13 1870 m joukkuekilpailu
  1. Tampereen Pyrintö                               19
  2. Ruoveden Pirkat                                 19
  3. Tampereen Urheilijat -38                        20
  4. Ikaalisten Urheilijat                           45
  5. Tampereen Urheilijat -38                        52
T14 1870 m
  1. Laura Kyrkkö             1992 LempKi               7.53
  2. Ida Rintala              1992 NokU                 8.16
  3. Inna Rokosa              1992 TampPy               8.28
  4. Kati Kurikka             1992 TampPy               8.29
  5. Tanja Viherä             1992 ToiVau               8.31
  6. Sanna-Kaisa Vilkko       1992 TampPy               8.34
  7. Viivi Karema             1992 TampPy               8.40
  8. Katariina Raukko         1992 VilpTä               8.45
  9. Lotta Harala             1992 TampPy               8.54
 10. Enni Lehtinen            1992 TampPy               9.00
 11. Johanna Kivinen          1992 LempKi               9.02
 12. Pauliina Virta           1992 HämTa                9.03
 13. Marja Hovi               1992 LempKi               9.12
 14. Siiri Koivumäki          1992 NokU                 9.14
 15. Katri Krekula            1992 KangKi               9.17
 16. Anna Lehikoinen               Tamp38               9.26
 17. Salla Anttila            1992 ForsSa               9.42
 18. Jenni Jyränen            1992 ValkHa               9.50
 19. Ella Suihko              1992 TampPy               9.54
 20. Sanni Pere               1992 NokU                 9.56
 21. Jutta Koivuaho           1992 Tamp38               9.59
 22. Laura Tapiola            1992 Tamp38              10.23
T14 1870 m joukkuekilpailu
  1. Tampereen Pyrintö                               13
  2. Lempäälän Kisa                                  25
  3. Tampereen Pyrintö                               26
  4. Nokian Urheilijat                               36
  5. Tampereen Urheilijat -38                        59
T15 1870 m
  1. Hanna Tainio                  PälkLu               7.52
  2. Lotta Karhola                 TampPy               8.12
  3. Terhi Numminen           1991 ForsSa               8.47
  4. Fidane Sadiku                 RuovPi               8.52
  5. Hanna Lehtelä            1991 Tamp38               8.54
  6. Tiina Borg               1991 Tamp38               8.59
  7. Mira Mattila             1991 ToiVau               9.21
  8. Marianne Viitanen        1991 HämTa                9.34
  9. Johanna Keskinen         1991 KangU                9.34
 10. Tiia-Mari Sulkio         1991 HämTa                9.52
 11. Veera Koskela            1991 HämTa               10.15
T15 1870 m joukkuekilpailu
  1. Hämeenlinnan Tarmo                              29
Seurapisteet: (henkilökohtaiset + joukkue)
  1. Tampereen Pyrintö		        332
  2. Tampereen Urheilijat-38		161
  3. Ruoveden Pirkat			148
  4. Ikaalisten Urheilijat		 94
  5. Nokian Urheilijat		         79
  6. Forssan Salama			 63
  7. Lempäälän Kisa			 62
  8. Hämeenlinnan Tarmo		         59
  9. Valkeakosken Haka		         56
 10. Toijalan Vauhti			 51
 11. Kangasalan Urheilijat-68		 38
 12. Virtain Urheilijat		         23
 13. Urjalan Urheilijat		         22
 14. Pälkäneen Lukko			 18
 15. Vilppulan Tähti			 16
 16. Vesilahden Visa			 15
 14. Kangasalan Kisa			 14
 18. Valkeakosken Koskenpojat		 11
 18. Viialan Valtti			 11